Servicing
& Consulting
Company

Rychlý kontakt
+420 226 226 241

Homologace vozidel
a tisk technických průkazů

Pro autorizované dovozce automobilů a motocyklů zajišťujeme kompletní agendu homologací a schvalování nových vozidel pro provoz na pozemních komunikacích.

SCC je akreditovaným zástupcem předních výrobců automobilů při Ministerstvu dopravy České republiky. Pro autorizované dovozce automobilů všech kategorií a motocyklů zajišťujeme kompletní agendu homologací a schvalování nových vozidel pro provoz na pozemních komunikacích v České republice.

Pro zastupované značky zajišťujeme i tisk a distribuci technických průkazů pro všechna nová vozidla dodávaná prostřednictvím sítě autorizovaných prodejců.

Aplikace CoC Master®

Novinkou letošního roku v této oblasti je zavedení vlastní počítačové aplikace CoC Master® pro automatizaci tvorby schvalovacích dokumentů (ZTP) vytvářených přímo z mezinárodního homologačního dokumentu Certificate of Conformity (CoC).

Naše aplikace zajišťuje výrazné zpřesnění schvalovací dokumentace vytvářené v závislosti na konkrétní variantě a verzi vozidla. Zároveň umožňuje i podstatné zkrácení schvalovacího procesu a také snížení celkových nákladů na homologace vozidel.

Podobný rozsah služeb zajišťujeme prostřednictvím naší partnerské agentury i na Slovensku.